Hakkımızda2018-08-12T14:19:39+00:00

Başarı; bisiklete binmek gibidir,
ilerleyebilmek için hareket etmek gerekir.

2000 yılında duvar dekorasyonu sektöründe faaliyet göstermeye başlayan DekoDepo günümüzde bayileriyle birlikte çok yönlü avantaj sağlayan bir firma haline gelmiştir. Her geçen gün yenilenen, gelişen ve büyüyen firmamız bayilerinin prestijini yükseltecek adımlar atarak hizmet sunmaktadır. Bunların başında, ürünü aynı gün transfer etmek bayilerini en çok rahatlatan husus olarak yer alır. Bunun yanı sıra kapsamlı grafik departmanı ile bayilere grafik hizmeti de vermekle birlikte görsellerin olabildiğince kaliteli şekilde üretilip teslim edilmesine özen gösterilir.

Pazarlama ağında göstermiş olduğu disiplin, bayilerinin sürekli nabzını yoklamaya ve isteklerine karşılık çözümler üretmeye yardımcı olur. Şimdilik Türkiye’nin tüm illerine hizmet sağlayan DekoDepo geniş bayi kapsamıyla hizmet verdiği bölgeleri genişletmeye devam etmektedir.

Hedefimiz, websitemiz de bulunan binlerce görsel seçeneğine her geçen gün yenisi ekleyip elinizin altında daima yenilenen, bir duvar kağıdı arşivi olmasını sağlamaktadır.

Uygun fiyat politikamız ile düşük kâr marjıyla yüksek sirkülasyon sağlayıp, ileriye dönük hem kendimiz hemde bayimizin gönül rahatlığıyla kazanç sağlamasına özen gösteriyoruz.

Saygılarımızla